Aniołowo 2017! Kolędy Jedyneczki

W tym roku wspólne kolędowanie całej społeczności szkoły miało miejsce 20.12.2017 r. Spotkanie prowadził ksiądz Stanisław Ślęzak, który rozpoczął je od pieśni góralskiej i odczytania fragmentu ewangelii o narodzeniu Chrystusa.

W świąteczną atmosferę wprowadził też wszystkich chór szkolny, który zaśpiewał kolędy m.in. z wydanej w tym roku płyty „Kolędy Jedyneczki”.

Następnie prezentowały się podzielone na grupy zespoły klasowe. Najbardziej żywiołowe okazały się maluchy w doskonałym wykonaniu pastorałki „Świeć gwiazdeczko mała świeć”.
Na zakończenie pani Dyrektor Małgorzata Darocha odczytała informacje o ostatnich sukcesach uczniów, zaprosiła zebranych na Jasną Górę, gdzie obejrzeć będzie można ozdobioną przez uczniów naszej szkoły oraz panie Elizę Kałafut i Martę Zarychtę choinkę o numerze 17 i złożyła bożonarodzeniowe życzenia.

KOLĘDY JEDYNECZKI

Z wielką radością informujemy o nagraniu przez nasz chór szkolny płyty z kolędami. Nasze uczennice postanowiły w ten sposób pod kierunkiem nauczyciela muzyki Jana Głowackiego zrobić rodzicom, nauczycielom, koleżankom i kolegom oraz wszystkim sympatykom naszej szkoły ogromną niespodziankę.
Efektem ich pracy jest piękna płyta z zaprojektowaną okładką przez naszą wspaniałą panią plastyk Elizą Kałafut a wydana dzięki życzliwości i opiece naszej Pani Dyrektor.
Oprócz całego chóru naszej szkoły na płycie słyszymy również piękne partie solowe. Śpiewają je: Amelia Banasik, Julia Iwanicka, Weronika Żylak, Zofia Matuszczak, Dominika Piech, Karolina Michalska, Alicja Jamrozy, Agata Kalinowska, Agata Radziejewska i Magdalena Śpiewak.
Wszystkich chętnych zapraszamy do zakupu za niewielką kwotę płyty naszych cudownych dzieciaków.