Innowacje pedagogiczne w roku szkolnym 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 zakwalifikowaliśmy się do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Fundacji Orange #Superkoderzy jako jedyna szkoła z Częstochowy. Uczniowie będą uczyć się programowania, podstaw robotyki i poznawać świat nowych technologii w ramach zajęć pozalekcyjnych.

W październiku 2016 r. rozpoczęliśmy realizację innowacyjnego projektu edukacyjnego "Teatralnym szlakiem przez Jurę" oraz "Szkoła pod gwiazdami". Będziemy kontynuować realizację innowacji w roku 2017/2018


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych projektów edukacyjnych 2016/2017

Reforma edukacji   http://reformaedukacji.men.gov.pl
 specjalny serwis informacyjny o zmianach w systemie edukacji. Na stronie internetowej „Dobrej Szkoły” znaleźć można najważniejsze informacje na temat reformy edukacji z punktu widzenia rodzica, ucznia, nauczyciela oraz organu prowadzącego szkołę. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.