Dzień Otwarty Szkoły

W ostatni dzień lutego zorganizowano w „Jedynce” Dzień Otwarty Szkoły, w którym mogli wziąć udział przyszli uczniowie naszej szkoły.

Na najmłodszych gości czekał pokaz grupy akrobatycznej, która pod kierunkiem pani Anny Stępień wykonała imponujące układy taneczne i sportowe.

Na sali gimnastycznej zaprezentowała się też grupa super koderów, którzy zajmują się w szkole składaniem programowaniem robotów.

Pani dyrektor Małgorzata Darocha przedstawiła ofertę szkoły. Wśród zalet placówki wymieniła: jednozmianowość, monitoring i ewidencję wejść i wyjść ze szkoły, dziennik elektroniczny, wysoki poziom dydaktyczny, wyremontowane i przystosowane do wieku uczniów toalety, indywidualne szafki uczniowskie, boisko szkolne z nową bieżnią i placem zabaw, sale lekcyjne wyposażone w sprzęt multimedialny, znakomite posiłki w szkolnej stołówce.

Dyrektor poinformowała o godzinach pracy świetlicy szkolnej- od 7.00 do 17.00 i opowiedziała o bogatej ofercie zajęć pozalekcyjnych realizowanych przez wszystkich nauczycieli w szkole. Po części oficjalnej mili goście mogli się udać na zabawy do klas, skorzystać z tablicy interaktywnej, obejrzeć pokaz doświadczeń oraz robotów skonstruowanych przez uczniów. Na zakończenie zwiedzania szkoły przygotowano słodki poczęstunek i baloniki na pożegnanie. Mamy nadzieję, że spotkamy się znowu we wrześniu.