Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „PIOSENKI OD SERCA”

Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „PIOSENKI OD SERCA”
28.02.2018 r. odbył się w naszej szkole po raz pierwszy Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pod hasłem „Piosenki od serca” Celem konkursu było propagowanie piosenek o serdecznej treści, rozwijanie muzycznych zainteresowań dzieci, kształcenie ich umiejętności wokalnych.
W jury konkursu zasiedli pani Monika Arendarska-Karkoszka, pan Tomasz Kiepura oraz pan Adam Sikorski. Oceniali występy przedstawicieli osiemnastu szkół w trzech kategoriach wiekowych: kl. I-III,
kl. IV-V oraz VI i VII.
Decyzją jury przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:
W kategorii klas I-III:
I miejsce: Emilia Świąć (SP w Mykanowie)
miejsce: Nela Kucharczyk (SP w Wierzchowisku)
III miejsce: Jagoda Mermer (SP nr 13)
Wyróżnienia: Zuzanna Rak (SP nr 19), Lena Żurawska (SP w Czarnym Lesie), Iga Świtała (SP w Radostkowie)
W kategorii klas IV-V:
I miejsce: Amelia Cierpiał (SP nr 31)
II miejsce: Oliwia Stobiecka (SP w Brzeźnicy Nowej)
III miejsce: Pola Szcześniewska (SP św. Jana de La Salle)
Wyróżnienia: Eliza Xerxa (SP nr 29), Nadia Gołda (SP w Kocinie Starym), Maja Bryguła (SP nr 31)
W kategorii klas VI-VII:
I miejsce: Izabela Szulc (SP w Czarnym Lesie)
II miejsce: Weronika Nowak (SP w Czarnym Lesie)
III miejsce: Julia Jankowska (SP nr 12)
Wyróżnienia: Weronika Krawczyk (SP w Brzeźnicy Nowej), Oliwia Świąć (SP w Mykanowie), Aleksandra Pietrzak (SP nr 14)
Organizatorami konkursu byli: p. Jan Głowacki, Eliza Kałafut, A. Możdżeń, E. Dróżdż, A. Michalska.