Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Rok szkolny zakończyliśmy 23 czerwca uroczystą akademią przygotowaną przez klasy szóste. Pani Dyrektor Szkoły podziękowała uczniom za owocną pracę i podsumowała całoroczną działalność dydaktyczną i wychowawczą.
Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystości zakończenia roku szkonego 2016/2017

Wręczono także dyplomy oraz nagrody dla najlepszych uczniów za średnią 5,0 i wzorowe zachowanie, stuprocentową frekwencję, prace społeczne oraz reprezentowanie szkoły w konkursach sportowych.

Specjalne wyróżnienie i nagrody książkowe za wspaniałą pracę społeczną otrzymali członkowie samorządu uczniowskiego. Podziękowania odebrali także rodzice, którzy w sposób szczególny wspierali szkołę.

W tym roku rozstanie ze szkołą było wyjątkowo radosne, bo nie trzeba było żegnać szóstoklasistów, którzy wskutek reformy systemu oświaty zostają z nami jeszcze dwa lata.