Festyn szkolny 2018

Festynowa zabawa miała w tym roku miejsce 15 czerwca. Jak co roku impreza miała charakter rodzinny i stanowiła okazję do integracji całej społeczności szkoły.

Na przygotowanych wokół boiska stoiskach kupić można było słodkie i słone smakołyki. Dużą popularnością cieszyły się upieczone przez rodziców domowe ciasta. Podczas pikniku skorzystać można było z zabawy na dmuchańcach, konkursów sportowych, malowania twarzy, zabaw zręcznościowych oraz spróbować swych sił w łamigłówkach matematycznych.

Utalentowani uczniowie mogli zaprezentować się na festynowej scenie walcząc o tytuł „Talentu Jedynki”. Szczególne wrażenie na zebranych zrobił debiutancki występ szkolnego zespołu muzycznego „Jedynka pod prądem”. Nowością tegorocznej imprezy była bardzo udana aukcja przeprowadzona na rzecz szkoły. Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się: rękawica bokserska z podpisem Jerzego Kuleja, koszulka z podpisem Kuby Błaszczykowskiego, gra podpisana przez Tomasza Sętowskiego oraz płyty z autografami Piotra Rubika i Olka Klepacza.