Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Szkołę powitaliśmy w tym roku 4 września. Uroczystą akademie z okazji tej uroczystości przygotowały klasy piąte. Nie zabrakło podczas nich śpiewu i radosnych układów choreograficznych.

Występ wszystkim dodał energii. Pani dyrektor serdecznie powitała w progach naszej szkoły nowych uczniów klas pierwszych i zerówki. Zapowiedziała też ważne zmiany, które dokonają się w organizacji szkolnego życia. Uczniami „Jedynki” pozostaną siódmoklasiści i będą uczyć się tu przez kolejne dwa lata. Nowością będzie też dziennik elektroniczny oraz karty monitorujące pobyt uczniów w szkole. Można zatem powiedzieć, że nauka stanie się coraz bardziej nowoczesna. Życzymy wszystkim roku szkolnego pełnego satysfakcji i sukcesów.