Kolędy Jedyneczki 2017

Z wielką radością informujemy o nagraniu przez nasz chór szkolny płyty z kolędami.
Nasze uczennice postanowiły w ten sposób pod kierunkiem nauczyciela muzyki Jana Głowackiego zrobić rodzicom, nauczycielom, koleżankom i kolegom oraz wszystkim sympatykom naszej szkoły ogromną niespodziankę.
Efektem ich pracy jest piękna płyta z zaprojektowaną przez naszą wspaniała panią plastyk Elizą Kałafut a wydana dzięki życzliwości i opiece naszej Pani Dyrektor Małgorzaty Darochy.
Oprócz całego chóru naszej szkoły na płycie słyszymy również piękne partie solowe.
Śpiewają je: Amelia Banasik, Julia Iwanicka, Weronika Żylak, Zofia Matuszczak, Dominika Piech, Karolina Michalska, Alicja Jamrozy, Agata Kalinowska, Agata Radziejewska i Magdalena Śpiewak.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zakupu za niewielką kwotę płyty naszych cudownych dzieciaków.