Imprezy szkolne

Uroczyste obchody Święta Szkoły

1 czerwca 2016 r. odbyły się uroczyste obchody Dnia Dziecka i Święta Szkoły. Zorganizowano popisy talentów i umiejętności uczniów naszej szkoły pod hasłem "Mam talent".
Zapraszamy do galerii zdjęć z występów Mam Talent

Uczniowie jak co roku zaprezentowali się w układach tanecznych, występach wokalnych, grze na instrumentach a nawet w pokazie iluzji. Gośćmi naszej imprezy szkolnej byli absolwenci Jedynki: Aleksander Szumlas oraz Anita Janus, którzy zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne.

22 maja 2015 r.  obchodziliśmy Święto Imienia Szkoły. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zaproponował zorganizowanie Disneyowskiej Parady oraz przybliżenie postaci wielkiego twórcy filmów animowanych dla dzieci, a zarazem  autora motta naszej szkoły: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz też tego dokonać”.

Zapraszamy do galerii zdjęć z występów Mam Talent
Chętni przedstawiciele poszczególnych klas prezentowali się w kolorowym korowodzie. Niektóre klasy przebrane były prawie w całości! Kolejnym punktem obchodów naszego święta był finał  szkolnego konkursu „Mam talent”.

Występy uczniów zaskakiwały różnorodnością. Zobaczyć i usłyszeć można było pokaz karate, taniec, śpiew oraz grę na instrumentach muzycznych.

Jury przyznało  tytuł Talentu „Jedynki” w następujących kategoriach:

NAJMŁODSZY INSTRUMENTALISTA  dla  PATRYCJI KULI Z KL. IC
ODWAGA SCENICZNA dla MICHALINY KMIEĆ  Z KL. IC
SUBTELNOŚĆ WYRAZU dla POLI LEWANOWICZ Z KL. ID
TANECZNY WDZIĘK dla NICOLI WYSOCKIEJ Z KL. ID
ORYGINALNOŚĆ PREZE dla PIOTRA  ŚWIDERSKIEGO Z KL. ID
ENTUZJAZM I NATURALNOŚĆ WYRAZU dla AMELII  BANASIK Z KL. III B
MUZYKALNOŚĆ dla MIKOŁAJA ŁYSAKA Z KL. 5A
SWOBODA INSTRUMENTALNA dla IGORA POGORZELSKIEGO Z KL. 4A
UMIEJĘTNOŚCI WOKALNE  dla OLGI GÓRNICKIEJ Z KL. 6A
TANECZNA LEKKOŚĆ  dla WIKTORII PALI Z KL. 6A
ZASKOCZENIE ROKU dla INDII DUŚ-PILARZ Z KL. 6A
LIRYZM INTERPRETACJI  dla MARTYNY ŻURAWLEW  Z KL. 6A
HARMONIA DŹWIĘKÓW dla ISY ADAM Z KL. 6A
HARMONIA DŹWIĘKÓW dla NINY MUSZYŃSKIEJ Z KL. 5B
POCZUCIE RYTMU dla ADAMA JASZCZYKA Z KL. 4A

Nagrodę główną i tytuł Talentu Roku 2015 SP nr 1 im. Zdobywców Przestworzy otrzymał Adam Jaszczyk za znakomite, porywające wykonanie utworu rockowego na perkusji.

Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom i życzymy sukcesów oraz  dalszego rozwoju ich talentów.