Grono pedagogiczne

Lista nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017
 

  1. Basiński Grzegorz - nauczyciel historii
  2. Czerwień Lidia - nauczyciel religii, logopeda
  3. Darocha Małgorzata - dyrektor szkoły, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  4. Dąbek Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  5. Dróżdż Ewa - nauczyciel przyrody i terapii pedagogicznej
  6. Dudek Wojciech - nauczyciel zajęć rewalidacyjnych
  7. Dureczek Kinga - nauczyciel j. angielskiego
  8. Frankowicz-Ciura Karolina - wychowawca świetlicy szkolnej, nauczyciel j. angielskiego
  9. Gąćkowska Małgorzata - nauczyciel informatyki i zajęć komputerowych
  10. Głowacki Jan - nauczyciel muzyki
  11. Grabara Elżbieta - nauczyciel matematyki
  12. Grzywińska Bogusława - bibliotekarz, logopeda
  13. Irzykowska Katarzyna - nauczyciel j. polskiego
  14. Kacperczyk Maria- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  15. Kałafut Eliza - nauczyciel plastyki
  16. Karoń Renata - nauczyciel j. polskiego
  17. Kić Magdalena - nauczyciel j. niemieckiego
  18. Koj Alicja - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  19. Konieczna Kinga - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  20. Krawczyk Sylwia - nauczyciel chemii
  21. Kuśnierczyk Katarzyna - pedagog szkolny
  22. Limbach Iwona - nauczyciel wychowania fizycznego
  23. Majchrzak Anna - nauczyciel matematyki
  24. Malec Paweł - zastępca dyrektora szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego
  25. Mączka Tomasz - nauczyciel geografii
  26. Michalska Anna - nauczyciel j. angielskiego
  27. Moskalik Elżbieta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  28. Możdżeń Aleksandra - nauczyciel j. polskiego i etyki
  29. Nykiś Aleksandra - nauczyciel zajęć technicznych
  30. Pięta Katarzyna - nauczyciel wspierający,
  31. Raźniak Aleksandra - nauczyciel j. angielskiego
  32. Rogala Jadwiga - wychowawca świetlicy szkolnej
  33. Sobieraj Kamila - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  34. Sroka Joanna - nauczyciel wspierający
  35. Stępień Anna - nauczyciel wychowania fizycznego
  36. Szmajdzińska Renata - nauczyciel biologii i przyrody
  37. Ks. Śleziak Stanisław - nauczyciel religii
  38. Walczak Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i etyki
  39. Wieczorek Agnieszka - nauczyciel fizyki
  40. Wieczorkiewicz Beata - nauczyciel oddziału przedszkolnego
  41. Zarychta Marta - nauczyciel matematyki

 
Pracownicy administracji:
  1. Młodkowska Anna - sekretariat szkolny