Grono pedagogiczne

Lista nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019
 

  1. Basiński Grzegorz - nauczyciel historii
  2. Czerwień Lidia - nauczyciel religii, logopeda
  3. Darocha Małgorzata - dyrektor szkoły, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  4. Dąbek Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  5. Dragańska Zuzanna - nauczyciel wspierający w edukacji wczesnoszkolnej
  6. Dróżdż Ewa - nauczyciel przyrody i terapii pedagogicznej
  7. Dudek Wojciech - nauczyciel zajęć rewalidacyjnych
  8. Dureczek Kinga - nauczyciel j. angielskiego
  9. Frankowicz-Ciura Karolina - wychowawca świetlicy szkolnej, nauczyciel j. angielskiego
  10. Gąćkowska Małgorzata - nauczyciel informatyki i zajęć komputerowych
  11. Głowacki Jan - nauczyciel muzyki
  12. Grabara Elżbieta - nauczyciel matematyki
  13. Grzywińska Bogusława - bibliotekarz, logopeda
  14. Irzykowska Katarzyna - nauczyciel j. polskiego
  15. Kacperczyk Maria- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  16. Kałafut Eliza - nauczyciel plastyki
  17. Karoń Renata - nauczyciel j. polskiego
  18. Kić Magdalena - nauczyciel j. niemieckiego
  19. Koj Alicja - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  20. Krawczyk Sylwia - nauczyciel chemii
  21. Kuśnierczyk Katarzyna - pedagog szkolny
  22. Lecińska Agnieszka - nauczyciel zajęć rewalidacyjnych
  23. Leszczyłowska Donata - nauczyciel wych. do życia w rodzinie i edukacji dla bezpieczeństwa
  24. Limbach Iwona - nauczyciel wychowania fizycznego
  25. Łukasik Olga - nauczyciel historii
  26. Majchrzak Anna - nauczyciel matematyki
  27. Malec Paweł - zastępca dyrektora szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego
  28. Mączka Tomasz - nauczyciel geografii
  29. Michalska Anna - nauczyciel j. angielskiego
  30. Michoń Justyna - nauczyciel wychowania fizycznego i tańca
  31. Moskalik Elżbieta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  32. Możdżeń Aleksandra - nauczyciel języka polskiego
  33. Nykiś Aleksandra - nauczyciel  techniki i zajęć technicznych
  34. Pałęga Iwona - nauczyciel języka polskiego
  35. Pięta Katarzyna - nauczyciel wspierający,
  36. Raźniak Aleksandra - nauczyciel j. angielskiego
  37. Rogala Jadwiga - wychowawca świetlicy szkolnej
  38. Sobieraj Kamila - nauczyciel oddziału przedszkolnego
  39. Sroka Joanna - nauczyciel wspierający
  40. Stępień Anna - nauczyciel wychowania fizycznego
  41. Szczekocka Anna - nauczyciel biologii
  42. Szopa-Szeląg Joanna - nauczyciel j. niemieckiego i zajęć świetlicowych
  43. Ks. Śleziak Stanisław - nauczyciel religii
  44. Walczak Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i etyki
  45. Wieczorek Agnieszka - nauczyciel fizyki
  46. Wieczorkiewicz Beata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  47. Zarychta Marta - nauczyciel matematyki

 
Pracownicy administracji:
  1. Młodkowska Anna - sekretariat szkolny