Euroweek 2019

POZNAJEMY NOWE KULTURY I ĆWICZYMY JĘZYK ANGIELSKI – EUROWEEK 2019!

Zaraz po feriach grupa uczniów z klas 7 i 8 brała udział w wyjeździe językowym Euroweek w Międzygórzu na Ziemi Kłodzkiej.

Program Euroweek – Szkoła Liderów jest specjalnym obozem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Nasze uczennice i nasi uczniowie rozwinęli nie tylko swój język angielski, ale także takie umiejętności jak: przewodzenie, autoprezentacja oraz praca w zespole.

Wszystkie zajęcia były prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń z dużą dawką muzyki, tańca oraz uśmiechu przez wolontariuszy z Indonezji, Argentyny, Birmy, Dominikany, Pakistanu, Kolumbii, Meksyku, Turcji oraz Wietnamu.

Projekt Euroweek baaaaaaardzo nam się spodobał, dlatego następna edycja rusza w przyszłym roku szkolnym!
Za opiekę nad młodzieżą odpowiadały panie: mgr Anna Michalska oraz mgr Magda Kić. Wyjazd zorganizowała p. M. Kić.