Wydarzenia i imprezy świetlicowe

„Dla tych, których tak kochamy” - spotkania organizowane przez świetlicę szkolną to już tradycja

Przedstawienia dla rodziców i bliskich

Zaproszeni goście przybyli na spotkanie bardzo licznie. Widownia liczyła ponad sto osób. Zaprezentowano piosenki w wykonaniu, powołanego specjalnie na tę okoliczność, świetlicowego chóru, humorystyczne scenki z życia rodzinnego oraz taniec „Ptaki” wykonany przez zespół taneczny „Jedynka”.

Usłyszeć można było znane i lubiane piosenki takie jak: „ Kaczka dziwaczka”, „Gdy strumyk płynie z wolna”, „Wlazł kotek na płotek”, ale w nowych oryginalnych aranżacjach.

Motywem przewodnim spotkania była piosenka „Dla tych, których tak kochamy”, do której tekst napisali sami uczniowie na zajęciach muzykoterapii pod kierunkiem pani Moniki Arendarskiej.

Hol szkolny, za sprawą przygotowanej scenografii, na chwilę zamienił się w salon, kuchnię i las. Dekoracje wykonali uczniowie pod kierunkiem pani Jadwigi Rogali i Renaty Szmajdzińskiej.

Na zakończenie dzieci rozdały swoim najbliższym wykonane przez siebie drobne upominki, które stanowić miały wyraz ich wdzięczności za bezinteresowną miłość ofiarowywaną przez „tych, których kochają”.

Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze, część „małych” zaproszonych gości znakomicie poczuła się w naszej szkole i wraz ze starszym rodzeństwem śmiało występowała na scenie, śpiewając popularne piosenki.