Grono pedagogiczne

Lista nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019
 

  1. Basiński Grzegorz - nauczyciel historii i wychowania do życia w rodzinie
  2. Borowiecka Agnieszka - nauczyciel matematyki i wychowania do życia w rodzinie
  3. Czerwień Lidia - nauczyciel religii, logopeda
  4. Darocha Małgorzata - dyrektor szkoły, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  5. Dąbek Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  6. Dragańska Zuzanna - nauczyciel wspomagający, nauczyciel języka angielskiego
  7. Dróżdż Ewa - nauczyciel biologii i terapii pedagogicznej
  8. Dureczek Kinga - nauczyciel j. angielskiego
  9. Dusza Bożena - nauczyciel wspomagający
  10. Frankowicz-Ciura Karolina - wychowawca świetlicy szkolnej, nauczyciel j. angielskiego
  11. Gąćkowska Małgorzata - nauczyciel informatyki 
  12. Głowacki Jan - nauczyciel muzyki
  13. Górnicz Magdalena - nauczyciel zajęć świetlicowych
  14. Grabara Elżbieta - nauczyciel matematyki
  15. Grzywińska Bogusława - bibliotekarz, logopeda
  16. Hapunik Adrian - nauczyciel wspomagający
  17. Kacperczyk Maria- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  18. Kałafut Eliza - nauczyciel plastyki
  19. Karoń Renata - nauczyciel j. polskiego, historii i etyki
  20. Kić Magdalena - nauczyciel j. niemieckiego
  21. Koj Alicja - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  22. Krawczyk Sylwia - nauczyciel chemii
  23. Kuśnierczyk Katarzyna - pedagog szkolny
  24. Limbach Iwona - nauczyciel wychowania fizycznego
  25. Majchrzak Anna - nauczyciel matematyki
  26. Malec Paweł - zastępca dyrektora szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego
  27. Mączka Tomasz - nauczyciel geografii
  28. Michalska Anna - nauczyciel j. angielskiego
  29. Michoń Justyna - nauczyciel wychowania fizycznego i tańca
  30. Moskalik Elżbieta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  31. Możdżeń Aleksandra - nauczyciel języka polskiego
  32. Mrożek Iwona - nauczyciel wspomagający
  33. Napora Agata - nauczyciel wspomagający
  34. Nykiś Aleksandra - nauczyciel  techniki i doradztwa zawodowego
  35. Pałęga Iwona - nauczyciel języka polskiego
  36. Raźniak Aleksandra - nauczyciel j. angielskiego
  37. Sobieraj Kamila - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  38. Sroka Joanna - nauczyciel wspomagający
  39. Stępień Anna - nauczyciel wychowania fizycznego
  40. Stryjewska Magdalena - nauczyciel zajęć świetlicowych
  41. Szopa-Szeląg Joanna - nauczyciel j. niemieckiego i zajęć świetlicowych
  42. Ks. Śleziak Stanisław - nauczyciel religii
  43. Walczak Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i etyki
  44. Wieczorkiewicz Beata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  45. Wojnowska Beata - nauczyciel chemii
  46. Zarychta Marta - nauczyciel fizyki i matematyki
  47. Zbrożek Iga - nauczyciel wspomagający