Jedynka pod prądem! Zespół muzyczno-wokalny naszej szkoły

Zespół "Jedynka pod prądem" złożony z uczniów naszej szkoły działa od maja 2018r. Brał już udział w wielu imprezach szkolnych oraz konkursach międzyszkolnych. Może poszczycić się dwoma nagrodami w ogólnopolskich konkursach zespołów amatorskich: II miejsce w konkursie "Przebój mamy i taty" w Sieradzu oraz wyróżnienie w Konkursie "Interpretacje - Boronów 2018". Zespół nagrał też płytę z własnymi piosenkami.

Opiekunem zespołu jest nauczyciel muzyki Pan Jan Głowacki. Skład zespołu: Oliwia Świąć - śpiew, Aleksander Małachowski - gitara elektryczna, Maciej Górecki - gitara basowa, Adam Jaszczyk - perkusja, nauczyciel P. Jan Głowacki - instrumenty klawiszowe.

Jesteśmy dumni z naszego szkolnego zespołu, cieszymy się z ich sukcesów, podziwiamy występy i czekamy na wspaniałe imprezy z ich udziałem. Tak trzymać!!! Gratulujemy!!!